Корзина
24 отзыва
Eholot.ua
+38 098 3 555 333
+38 093 3 555 333
Корзина

Смарт-годинники Garmin

Компактні годинники Garmin (Гармін) в даний час переживають пік своєї популярності. Це стильні помічники, які мають досить широкий функціонал і здатні працювати як самостійно, так і в парі зі смартфонами. Зібравши воєдино всі напрацювання, провідний виробник портативної електроніки, компанія Garmin, представило своє бачення того, яким має бути подібний пристрій.
1 2 3

Розумний годинник Garmin - помічник, який завжди з вами!


Дивлячись на компактні розміри розумних годиників Garmin, не перестаєш дивуватися їх функціоналу. Гідно його оцінять ті люди, для яких активний відпочинок і здоровий спосіб життя - не порожні слова! Ось короткий список їх основних переваг:

  • Компактний, мінімалістичний, неймовірно практичний дизайн. Стильний аксесуар як для молодих дівчат, так і для солідних чоловіків!
  • Автоматичне визначення рівня активності і складання програми активності на день. Розумні браслети Garmin знають про вас все!
  • Підрахунок кроків, пройденої відстані і витрачених калорій. Розумні годинник допоможуть тримати організм в тонусі!
  • Автоматична синхронізація з Garmin Connect - створення персонального плану тренувань в залежності від рівня вашої підготовленості!
  • Неймовірна живучість - батарейка розумного браслета Garmin «живе» аж до одного року!
  • Зручні, гарні і неймовірно корисні. Саме такими епітетами можна охарактеризувати розумні годинник і браслети від Garmin!

 

Розумні годинник і браслети з пульсоміром - передові технології Garmin для активного життя, спорту і подорожей!